|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Συνομιλία τώρα
|
| Ικανότητα οδήγησης: | 2 άτομο | Μηχανή: | 4 Εγκεφαλικό |
|---|---|---|---|
| Μέθοδος μετάδοσης: | Chain Drive | Μετάδοση: | 5 ταχυτήτων |
| Μέθοδος ανάφλεξης: | CDI | Μέθοδος λίπανσης: | Πίεση, πιτσίλισμα |
| Τύπος συμπλέκτη: | Πολύδισκος υγρός συμπλέκτης, χειροκίνητος | ||
| Επισημαίνω: | 300CC Κινητήρες 4χρονων Enduro Μοτοσυκλετών,Τετράχρονο Enduro μηχανάκι με καρμπυρατέρ Keihin,Longding Τροποποιημένα 4χρονα Enduro Μοτοσυκλέτες |
||
| Άρθρο | Παράμετρος |
|---|---|
| Μέγεθος (μήκος x πλάτος x ύψος) | 2130*850*1190mm |
| Υψόμετρος καθίσματος | 870 mm |
| Διαστήμα τροχών | 1390 mm |
| Ελάχιστη απόσταση από το έδαφος | 300 χιλιοστά |
| Μέγιστο φορτίο | 150 κιλά |
| Γωνία διεύθυνσης | 35° |
| Στροφή κλίσης πλευρικής στάσης | 14° |
| Δυνατότητα οδήγησης | 2 άτομο |
| Ξηρό βάρος | 120 κιλά |
| Δυνατότητα δεξαμενής καυσίμου | 6.8L |
| Σύστημα εμπρόσθιας πέδησης | Φρένα με δίσκο |
| Σύστημα πίσω πέδησης | Φρένα τύπου τύπου τύπου |
| Μέγεθος μπροστινού ελαστικού | 80/100/21 |
| Μέγεθος πίσω ελαστικού | 110/100/18 |
| Μέγεθος μπαταρίας | 12V/6,5Ah |
| Τύπος κινητήρα | Μονόκύλινδρο, με ψύξη με αέρα, τετραχρονο |
| Διάταξη κινητήρα | 270.2 |
| Στρώση x στροφή | 70*70.2 |
| Αναλογία συμπίεσης | 9.0:1 |
| Μέγιστη ισχύς | 11.5/7000 (kW/r/min) |
| Μέγιστη ροπή | 19/6000 (N*m/r/min) |
| Μέγιστη ταχύτητα | 220 km/h |
| Επιτάχυνση εκκίνησης | 15s |
| Επιτάχυνση προσπέρασης | 14s |
| Μέθοδος λίπανσης | Πίεση, ψεκασμός |
| Όγκος πετρελαίου | 1.2L |
| Τύπος συμπλέκτη | Πολλαπλή πλάκα υγρού συμπλέκτη, ηλεκτρική/αρχή ποδιού |
| Μέθοδος ανάφλεξης | ΔΕΔ |
| Πυροσβεστήρα | D8TC. |
| Μέθοδος εκκίνησης | Ηλεκτρική εκκίνηση με πόδι |
| Μέθοδος μετάδοσης | Αλυσίδα κίνησης |
| Τελική αναλογία ταχυτήτων | 15:41 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Unitan Deng
Τηλ.:: +86-159 2394 4281