|
Szczegóły Produktu:
Kontakt
Rozmawiaj teraz.
|
| Pojemność jazdy: | 2 osoby | Silnik: | 4-suwowy |
|---|---|---|---|
| Metoda transmisji: | Napęd łańcuchowy | Przenoszenie: | 5-biegowa |
| Metoda zapłonu: | CDI | Metoda smarowania: | Ciśnienie, pluśnięcie |
| Typ sprzęgła: | Sprzęgło mokre wielotarczowe, manualne | ||
| Podkreślić: | Motocykle enduro 4-suwowe z silnikiem 300 cm³,Czterosuwowy motocykl enduro z gaźnikiem Keihin,Modyfikowane motocykle enduro Longding 4-suwowe |
||
| Przedmiot | Parametr |
|---|---|
| Wymiary (długość x szerokość x wysokość) | 2130*850*1190mm |
| Wysokość siedzenia | 870mm |
| Rozstaw osi | 1390mm |
| Minimalny prześwit | 300mm |
| Maksymalne obciążenie | 150kg |
| Kąt skrętu | 35° |
| Kąt pochylenia stopki bocznej | 14° |
| Możliwość jazdy | 2 osoby |
| Masa własna | 120kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 6.8L |
| Przedni układ hamulcowy | Hamulce tarczowe |
| Tylny układ hamulcowy | Hamulce bębnowe |
| Rozmiar opony przedniej | 80/100/21 |
| Rozmiar opony tylnej | 110/100/18 |
| Rozmiar akumulatora | 12V/6.5Ah |
| Typ silnika | Jednocylindrowy, chłodzony powietrzem, czterosuwowy |
| Pojemność silnika | 270.2 |
| Średnica x skok | 70*70.2 |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Moc maksymalna | 11.5/7000 (kW/obr/min) |
| Maksymalny moment obrotowy | 19/6000 (N*m/obr/min) |
| Prędkość maksymalna | 220 km/h |
| Przyspieszenie od 0 do 100 km/h | 15s |
| Przyspieszenie podczas wyprzedzania | 14s |
| Metoda smarowania | Ciśnieniowe, rozbryzgowe |
| Objętość oleju | 1.2L |
| Typ sprzęgła | Wielopłytkowe mokre sprzęgło, rozruch elektryczny/nożny |
| Metoda zapłonu | CDI |
| Świeca zapłonowa | D8TC |
| Metoda rozruchu | Rozruch elektryczny/nożny |
| Metoda przeniesienia napędu | Napęd łańcuchowy |
| Przełożenie przekładni końcowej | 15:41 |
Osoba kontaktowa: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281