|
Λεπτομέρειες:
Επικοινωνία
Συνομιλία τώρα
|
| Ικανότητα οδήγησης: | 2 άτομο | Μηχανή: | 4 Εγκεφαλικό |
|---|---|---|---|
| Μέθοδος μετάδοσης: | Chain Drive | Μετάδοση: | 5 ταχυτήτων |
| Μέθοδος ανάφλεξης: | CDI | Μέθοδος λίπανσης: | Πίεση, πιτσίλισμα |
| Τύπος συμπλέκτη: | Πολύδισκος υγρός συμπλέκτης, χειροκίνητος | ||
| Επισημαίνω: | Μοτοσυκλέτα Chopper 150cc 4 Χρόνων,Off Road Μοτοσυκλέτα Chopper 150cc,Ρυθμιζόμενα Αμορτισέρ Μοτοσυκλέτα Δρόμου |
||
Περιγραφή:
CG150CC ισχύς, μπροστινό δισκόφρενο και πίσω ταμπούρο, μπροστινοί και πίσω τροχοί πλέγματος, ελαστικά Yuanxing, αμορτισέρ shunting, γνήσια ταμπούρα Honda 110, τετράγωνες επίπεδες πιρούνες, φλας LED, με μεγάλη σχάρα, προφυλακτήρες, προστατευτικά τιμονιού. Με διπλές συσκευές αντικλεπτικής προστασίας με τηλεχειρισμό, MP3, φορτιστή USB, ασημί-λευκή πλάκα προστασίας κινητήρα, μπαταρία 12V6.5AH χωρίς συντήρηση.
Προδιαγραφές:
| Στοιχείο | Παράμετρος |
| Διαστάσεις (Μήκος x Πλάτος x Ύψος) | 2150×820×1200mm |
| Ύψος καθίσματος | 900mm |
| Μεταξόνιο | 1400mm |
| Ελάχιστη απόσταση από το έδαφος | 220mm |
| Μέγιστο φορτίο | 150kg |
| Γωνία διεύθυνσης | 35 |
| Γωνία κλίσης πλευρικής βάσης | 14 |
| Χωρητικότητα οδήγησης | 2 Άτομα |
| Ξηρό βάρος | 120kg |
| Χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου | 9L |
| Σύστημα εμπρόσθιας πέδησης | Ταμπούρα |
| Σύστημα οπίσθιας πέδησης | Ταμπούρα |
| Μέγεθος εμπρόσθιου ελαστικού | 2.75/21 |
| Μέγεθος οπίσθιου ελαστικού | 4.10/18 |
| Μέγεθος μπαταρίας | 12V/6.5Ah |
| Τύπος κινητήρα | Μονοκύλινδρος, αερόψυκτος, τετράχρονος |
| Κυβισμός κινητήρα | 162 |
| Διάμετρος x Διαδρομή | 62×53 |
| Λόγος συμπίεσης | 9.0:1 |
| Μέγιστη ισχύς | 8.8/8000(kW/r/min) |
| Μέγιστη ροπή | 11.3/6500(N·m/r/min) |
| Μέγιστη ταχύτητα | 90km/h |
| Επιτάχυνση εκκίνησης | 15S |
| Επιτάχυνση προσπέρασης | 10S |
| Μέθοδος λίπανσης | Πίεση, Εκτόξευση |
| Όγκος λαδιού | 1.1L |
| Τύπος συμπλέκτη | Πολυδισκο υγρός συμπλέκτης, χειροκίνητος |
| Μέθοδος ανάφλεξης | CDI |
| Μπουζί | A8RTC |
| Μέθοδος εκκίνησης | Ηλεκτρικός εκκινητής με μανιβέλα |
| Μέθοδος μετάδοσης | Κίνηση αλυσίδας |
| Τελικός λόγος μετάδοσης | 15:46 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Σχετικά με εμάς:
Α: Η Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd. είναι ο εξαγωγικός βραχίονας της κατασκευαστικής μας μονάδας, Yuanhua Technology Co., Ltd. Παρέχουμε τιμές απευθείας από το εργοστάσιο και αυστηρό ποιοτικό έλεγχο, διασφαλίζοντας ότι λαμβάνετε ανταγωνιστικά προϊόντα απευθείας από την πηγή.
Ε2. Όροι πληρωμής
Α: Απαιτούμε προκαταβολή 30% για την έναρξη της προετοιμασίας παραγωγής, με το υπόλοιπο 70% να οφείλεται κατά την ολοκλήρωση πριν από τη φόρτωση.
Ε3. Χρονοδιάγραμμα παράδοσης
Α: Ανάλογα με την ποσότητα παραγγελίας, συνήθως περίπου 45 εργάσιμες ημέρες
Ε4. Προσαρμογή
Α: Μπορούμε να καλύψουμε τις απαιτήσεις OEM και, με την άδεια του πελάτη, να χρησιμοποιήσουμε την επωνυμία του πελάτη. Ο κυβισμός και άλλες διαμορφώσεις μπορούν να τροποποιηθούν κατόπιν αιτήματος.
Ε5. Συσκευασία Παράμετροι:
Το μέγεθος του CKD είναι 1250×760×380mm, και ένα δοχείο 40HQ μπορεί να χωρέσει 170 μονάδες.
Ε6. Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας
:
Ε
7. Μετά την πώληση Υπηρεσία:Παρέχουμε 24ωρη διαδικτυακή υποστήριξη για την επίλυση ζητημάτων ποιότητας ανά πάσα στιγμή και εγγυόμαστε την προμήθεια όλων των γνήσιων ανταλλακτικών για να διασφαλίσουμε την εμπειρία σας μετά την πώληση χωρίς ανησυχίες.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Unitan Deng
Τηλ.:: +86-159 2394 4281