|
Ürün ayrıntıları:
İletişim
Şimdi konuşalım.
|
| Sürüş Kapasitesi: | 2 kişi | Motor: | 4 Zamanlı |
|---|---|---|---|
| İletim yöntemi: | Zincirli Tahrik | Bulaşma: | 5 vitesli |
| Ateşleme Yöntemi: | CDI | Yağlama Yöntemi: | Basınç, sıçrama |
| Debriyaj tipi: | Çok plakalı ıslak kavrama, manuel | ||
| Vurgulamak: | 150cc Chopper Motosiklet 4 Zamanlı,Off Road 150cc Chopper Motosiklet,Ayarlanabilir Amortisörlü Yol Motosikleti |
||
Açıklama:
CG150CC güç, ön diski ve arka davul, ön ve arka ağ tekerlekleri, Yuanxing lastikleri, şanting amortisörleri, Honda orijinal 110 davulları, kare boru düz çatalları, LED dönüş sinyali, büyük raflar,tamponlarÇift uzaktan kumanda hırsızlık önleme cihazı, MP3, USB şarj cihazı, gümüş beyaz motor koruyucu plakası, bakımsız 12V6.5AH pil.
Özellikler:
| Ürün | Parametreler |
| Boyutlar (Uzunluk x Genişlik x Yükseklik) | 2150 × 820 × 1200 mm |
| Koltuk yüksekliği | 900 mm |
| Tekerlek mesafesi | 1400mm |
| En Az Yer Temizliği | 220 mm |
| Maksimum Yük | 150 kg |
| Direksiyon açısı | 35 |
| Yan ayağa eğilme açısı | 14 |
| Sürüş Kapasitesi | 2 kişi |
| Kuru ağırlık | 120kg |
| Yakıt tankı kapasitesi | 9L |
| Ön fren sistemi | Davul frenleri |
| Arka fren sistemi | Davul frenleri |
| Ön lastik boyutu | 2.75/21 |
| Arka lastik boyutu | 4.10/18 |
| Pil Boyutu | 12V/6,5Ah |
| Motor Türü | Tek silindir, hava soğutmalı, dört zamanlı |
| Motor hacmi | 162 |
| Bor x vuruş | 62×53 |
| Sıkıştırma oranı | 9.0:1 |
| Maksimum güç | 8.8/8000 ((kW/r/min) |
| Maksimum tork | 11.3/6500 ((N·m/r/min) |
| En yüksek hız | 90km/h |
| Başlangıç hızlandırması | 15S |
| Geçme hızlandırması | 10S |
| Yağlama yöntemi | Basınç, sıçrama |
| Yağ hacmi | 1.1L |
| Kablo tipi | Çoklu plakalı ıslak debriyaj, manuel |
| Yanma yöntemi | CDI |
| Buzdolabı | A8RTC |
| Başlama yöntemi | Elektrikli tekme başlatıcı |
| Gönderim yöntemi | Zincir sürücüsü |
| Son vites oranı | 15:46 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Sıkça Sorulan Sorular:
Q1.Hakkımızda:
Cevap: Jiangmen Songfeng İthalat ve İhracat Şirketi, üretim tesisi Yuanhua Teknoloji Şirketi'nin ihracat koludur. Doğrudan fabrika fiyatları ve sıkı kalite kontrolü sağlayarak, doğrudan kaynağından rekabetçi ürünler aldığınızdan emin olabilirsiniz.
Ödeme şartları:
Cevap: Üretim hazırlığına başlamak için %30 teminat talep ediyoruz. Geri kalan %70 ise yüklemeden önce tamamlandığında ödenmelidir.
S3. Teslimat Zamanlaması:
A: Sipariş miktarına bağlı olarak, genellikle yaklaşık 45 iş günü
Q4. Kişiselleştirme:
A: OEM gereksinimlerini karşılayabilir ve müşterinin yetkisiyle müşterinin markasını kullanabiliriz.
Q5. PaketlemePArametre:
A: SKD'nin boyutu 1830×460×840mm ve bir 40HQ konteyner 96 birim tutabilir.
CKD'nin boyutu 1250×760×380mm ve bir 40HQ konteynerinin 170 birimi barındırır.
En az sipariş miktarı:
A: Genellikle MOQ'yu 40HQ'yu tavsiye ederiz, bu da farklı tam motosikletler ve yedek parçalarla karıştırılabilir.Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim..
Q7Satış sonrası servis.Shizmet:
Her zaman kalite sorunlarını çözmek için 24 saat çevrimiçi destek sağlıyoruz ve endişesiz satış sonrası deneyiminizi sağlamak için tüm orijinal yedek parçaların tedarikini garanti ediyoruz.
İlgili kişi: Mr. Unitan Deng
Tel: +86-159 2394 4281