|
Productdetails:
Contact
Praatje Nu
|
| Ritcapaciteit: | 2 personen | Motor: | 4 takt |
|---|---|---|---|
| Transmissiemethode: | Kettingaandrijving | Overdragen: | 5 versnellingen |
| Ontstekingsmethode: | CDI | Smeermethode: | Druk, plons |
| Koppelingstype: | Natte meerplatenkoppeling, handgeschakeld | ||
| Markeren: | 150cc Chopper Motorfiets 4-takt,Off Road 150cc Chopper Motorfiets,Verstelbare Schokdempers Weg Motorfiets |
||
Beschrijving:
CG150CC aandrijving, voor schijf en achter trommel, voor en achter mesh wielen, Yuanxing banden, shunting schokdempers, Honda originele 110 trommel, vierkant buis vlakke vork, LED-draaisignalen, met grote planken,stootdempersMet dubbele afstandsbediening, MP3, USB-oplader, zilverwitte motorbescherming, onderhoudsvrije 12V 6,5AH batterij.
Specificaties:
| Artikel 1 | Parameter |
| Afmetingen (lengte x breedte x hoogte) | 2150 × 820 × 1200 mm |
| Hoogte van de stoel | 900 mm |
| Achterwiel | 1400 mm |
| Minimale bodemvrijheid | 220 mm |
| Maximale belasting | 150 kg |
| Steeringhoek | 35 |
| Zijdelingse kantelhoek | 14 |
| Rijdcapaciteit | 2 personen |
| Drooggewicht | 120 kg |
| Capaciteit van de brandstoftank | 9L |
| Voorremsysteem | Drumremmen |
| Achterreminstallatie | Drumremmen |
| Grootte voorband | 2.75/21 |
| Afmeting achterband | 4.10/18 |
| Batterijgrootte | 12V/6,5Ah |
| Motortype | enkelcilinder, luchtgekoeld, viertakt |
| Verplaatsing van de motor | 162 |
| Boring x slag | 62×53 |
| Compressieverhouding | 9.0:1 |
| Maximaal vermogen | 8.8/8000 ((kW/r/min) |
| Maximaal koppel | 11.3/6500 ((N·m/r/min) |
| Maximale snelheid | 90 kilometer per uur. |
| Startversnelling | 15S |
| Versnelling bij inhaleren | 10S |
| Smeermethode | Druk, Splash |
| Olievolume | 1.1L |
| Type koppeling | Multiplaat natte koppeling, handmatig |
| Ontstekingsmethode | CDI |
| Vlampen | A8RTC |
| Startmethode | Elektrische kickstarter |
| Transmissiewijze | Keten aandrijving |
| Eindversnellingsgraad | 15:46 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vaak gestelde vragen:
Q1.Over ons:
A: Jiangmen Songfeng Import and Export Co., Ltd. is de exportonderneming van onze productiefaciliteit, Yuanhua Technology Co., Ltd. We bieden fabrieksprijs en strenge kwaliteitscontrole, zodat u direct concurrerende producten van de bron krijgt.
Q2. Betalingsvoorwaarden:
A: We hebben een aanbetaling van 30% nodig om met de productie voorbereiding te beginnen, met de resterende 70% bij voltooiing voor het laden.
Q3. Leveringstijd:
A: Afhankelijk van de orderhoeveelheid, meestal ongeveer 45 werkdagen
Q4. Aanpassing:
A: Wij kunnen voldoen aan de OEM-vereisten en, met toestemming van de klant, het merk van de klant gebruiken.
Q5. VerpakkingPArameeters:
A: De grootte van de SKD is 1830×460×840 mm, en een 40HQ container kan 96 eenheden bevatten.
De grootte van CKD is 1250×760×380mm, en een 40HQ container kan 170 eenheden bevatten.
Q6. Minimale bestelhoeveelheid:
A: We raden meestal aan een MOQ van 40HQ, die kan worden gemengd met verschillende complete motorfietsen en reserveonderdelen.Ik waardeer uw begrip dat we geen detailhandel exporteren..
Q7. NaverkoopSdienstverlening:
We bieden 24 uur online ondersteuning om kwaliteitsproblemen te allen tijde op te lossen en garanderen de levering van alle originele reserveonderdelen om uw zorgeloze after-sales ervaring te garanderen.
Contactpersoon: Mr. Unitan Deng
Tel.: +86-159 2394 4281